A jelenlegi körülményeket figyelembe véve és szem előtt tartva a koronavírus terjedésének megfékezését 2019/2020. tanévi Tenisz Diákolimpia® versenyek nem kerülnek megrendezésre a versenykiírásban meghírdetett időpontokban.

A Tenisz Diákolimpia® versenyek esetleges későbbi időpontban történő megrendezéséről, a járványügyi helyzettel kapcsolatos fejlemények vonatkozásában, az MDSZ a későbbiek során a honlapján ad tájékoztatást. Amint pontos információink lesznek mi is közöljük veletek.

Nevezni továbbra is kizárólag online, az MDSZ online nevezési felületén lehetséges:

Tovább a nevezéshez


Nevezési határidő: 2020. április 1.

Nehéz időszak elé nézünk, hiszen gyökeresen megváltozik az életünk.  Ügyeljünk arra, hogy ebben az időszakban se hanyagoljuk el a testmozgást! Sok színvonalas edzést találhatunk az interneten, az otthoni sportolást pedig személyi edzők segítik online. Otthon is legalább annyira élvezetessé tehetjük a testmozgást! 🙂

Reméljük, hamarosan a megszokott módon tudjuk folytatni a közös versenyeket és edzéseket, addig is vigyázzunk egymásra!