Izgalmas meccsekkel és népes mezőnnyel zajlott le a 2020-as Télzáró Diák Kupa. A piros Pályán (B kategória) Varga Krisztina mind három mérkőzését és ezzel az első helyet is megszerezte. A Narancs (B kategória) pályán Kecskés Huba szoros küzdelemben szerezte meg az első helyet. A Zöld pályán (B kategória) Somlai Dávid veretlenül zárt és nyerte el az első helyet. Egyéni F14-„B” kategóriában Bohátka Gábor 3-ból 3 nyertes meccsel megszerezte az első helyet. Egyéni F16-„A” kategóriában Szentkirályi Szabolcs győzelmével zárult.

A verseny helye: Pallagi Teniszcentrum, Debrecen-Pallag Tormay Béla u. 1-3

A 2020-as Télzáró Diák Kupa versenyzői több versenyszámban is indulhattak. A Piros pályán azok a játékosok indulhattak akik az adott naptári évben töltik be a legfeljebb 8. életévüket. Narancs pályán indultak a legfeljebb 9 és Zöld pályán a maximum 11 éves versenyzők. Ezek mellett indult egyéni F14 „B” kategória és egyéni F16 „A” kategória is. „A” kategóriában csak a Magyar Tenisz Szövetség (MTSZ) érvényes versenyengedélyével rendelkező játékosok indulhattak. „B” kategóriában bárki indulhatott, akinek nincs MTSZ versenyengedélye.

Piros pálya (B kategória):

Varga Krisztina mind három mérkőzését és ezzel az első helyet is megszerezte a piros pályán.

Narancs pálya (B kategória):

Szoros küzdelemben Kecskés Huba került ki győztesen a párharcból ezzel megszerezte az 1. helyet a Narancs pályán.

Zöld pálya (B kategória):

Somlai dávid veretlenül 4/4 nyertes meccsel megszerezte az első helyet.

Egyéni F14 (B kategória):

Bohátka Gábor 3/3 nyertes meccsel, veretlenül győzelmet aratott ebben a kategóriában.

Egyéni F16 (A kategória):

Szentkirályi Szabolcs 3/3 nyertes meccset követően első helyen zárt kiemelt kategóriában.

Eredmények megtekintése

Gratulálunk és köszönjük mindenkinek a részvételt! Várunk mindenkit szeretettel a következő versenyünkre!